Z ogromną satysfakcją odsłaniamy przed Wami nową wersje naszej strony agencyjnej. Głównym celem, jaki przyświecał nam przy jej tworzeniu to maksymalna przejrzystość dla Was. Przecież nie każdy zna się na pojęciach związanych z drukiem, projektowaniem stron internetowych, czy e-marketingiem.

Specjalistyczne słownictwo często odstrasza. Nic dziwnego, jak wielu z Was słowo "spad" kojarzy się z terminem drukarskim? Stąd pomysł na takie przedstawienie informacji, by w najgorszym wypadku były "zjadliwe". Dążyliśmy też do jak największego ułatwienia kontaktu z nami, aby nie trzeba było w całym serwisie szukać numeru telefonu lub formularza kontaktowego.

Co do formularzy - mamy nadzieję, że będziecie z nich korzystać. Piszcie o tym, czego potrzebujecie, w najprostszy sposób: "Potrzebuję ulotki! pomożecie?" albo "Jakie macie ceny na rollupy?" Gwarantujemy, że to wystarczy. Nasi specjaliści skontaktują się z Wami i ustalą wszelkie szczegóły - to Wy macie zostać doinformowani przez nas, nie na odwrót.

Mamy nadzieję, że nasza nowa strona ułatwi kontakt z nami i pomoże podjąć jedyną słuszną decyzję z usług jakiej Agencji Promocji i Kultury w Irlandii skorzystać - oczywiście naszej, Digital Lotus!

Zapraszamy do wspólpracy

My

Pin It