Dlaczego stoisz? Go aheadSzykuje się kolejna noc pełna wrażeń Ladies Night‼️

Jako dumny sponsor, zapraszamy, wraz z Biuro Podróży Wewnętrznej oraz Biblioteka Polska Dublin Biblary, do celebrowania Nocy Kobiet już 26 października 2017 o godz. 19 @The Green Room Bar! Czeka Was wiele atrakcji :)

Serdecznie zapraszamy wszystkie Ladies do skorzystania z promocji - 10% zniżki na wszystkie nasze usługi na hasło 'Ladies Night'

Poniżej podajemy linki imprezy:

https://www.facebook.com/events/716952505178453

O co w ogóle chodzi?

"Kolejna noc ‚Ladies Night’ pełna wrażeń szykuje się (26.10) w The Green Room Bar (koło 3Arena) o godz. 19. Tym razem pod hasłem „BĄDŹ SOBĄ - jeśli jesteś sobą to nie masz konkurencji”. Jest to cykliczna impreza (tylko dla kobiet) – dedykowana polskim kobietom biznesu z Irlandii.

Nawet jeśli tysiące ludzi robiło TO COŚ przed Tobą - to nie robili tego dokładnie tak, jak Ty możesz. Jesteś niepowtarzalna, masz swoje unikalne sposoby postrzegania świata i wyrażania siebie. Możesz być najlepszą w przestrzeni swoich działań - ponieważ jesteś niepowtarzalna, a to sprawia, że nie masz konkurencji!

W programie imprezy mnóstwo ciekawych wystąpień, interaktywnych dyskusji i mini warsztatów - niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poprawą jakości swojego życia oraz docenianiem swoich osiągnięć!

Będzie dużo inspiracji dla ciała i ducha!
Zapraszamy!

Partnerzy wspierający wydarzenie:
1) Kawa Meastelo https://meastelo.com/pl_PL/
2) Murray Flynn Maguire Solicitors
3) Agencja Reklamy Digital Lotus http://digitalotus.com/

Impreza pod patronatem medialnym HelloIrlandia!"

Plakat imprezy jest naszego autorstwa, plakaty Digital Lotus znajdziecie w zakładce Plakaty

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Digital Lotus, czyli MY

 

Pin It